Znajdź i zamów najlepszy
catering dietetyczny online

Zobacz jakie to proste Pierwsze kroki

Krok po kroku Catering Dietetyczny z serwisem CateringPortal.pl - dobra decyzja dla Twojego biznesu.

Pomoc techniczna?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i udzielimy Ci wsparcia w każdej sytuacji.

Czy Twoja firma jest bezpieczna?

Nie udostępniamy Twoich danych oraz danych Twoich klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci jak najlepsze usługi - pod każdym względem.

Masz świetny pomysł?

Jesteśmy pewni, że Twoje pomysły pomogą ulepszyć nasz produkt. Skontaktuj się z nami.

Rozumiemy, że za każdym biznesem stoją ludzie, którzy chcą realizować swoją wizję i pasję. Chcemy pomóc tym ludziom w skupieniu się nad tym co dla nich najważniejsze - resztę zrobimy my. Pragniemy rozwijać się razem z naszymi klientami i zapewniać im wsparcie, które doprowadzi ich do celu.

Pierwszym krokiem naszej wpółpracy jest założenie konta w serwisie. Wsytarczy się zarejestrować w panelu dla firm / partnerów CateringPortal.pl. To już prawie wszystko, resztę postararamy się zrobić za Ciebie.

Dowiedzieliśmy się, że chcesz z nami wsółpracować, dlatego skontaktujemy się z Tobą i przprowadzimy Cię przez proces wdrażania naszej rewolucyjnej usługi.

Następnym krokiem jest konfiguracja Twojej oferty w systemi CateringPortal.pl. Postaramy się przeprowadzić ten proces za Ciebie na podstawie Twojej strony internetowej lub Twoich indywidualnych życzeń i wskazówek.

Po konfiguracji Twojego panelu firmowego przyjdzie czas na samodzielne zapoznanie się z systemem - bez obaw to bardzo proste!

Życzymy wielu sukcesów i cieszymy się Twoja firma dołączyła do naszego serwisu.

Popularne Miasta
Gliwice Katowice Kraków Warszawa
Znajdź i zamów najlepszy catering dietetyczny w Twojej okolicy. CateringPortal zapewnia dostęp do aktualnej oferty oraz cennika firm cateringowych. Płać online oraz korzystaj z kodów rabatowych z serwisem CateringPortal.pl.
Wszystkie prawa zastrzezone cateringportal.pl